Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Nasza piosenka" - SOSW Giżycko

 
Przedstwiamy piosenkę w wykonaniu uczniów i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Giżycku. "Nasza piosenka" Każda szkoła na tym świecie dusze ma Tu ją tworzysz razem z nami ty i ja Spójrz mi w oczy, daj mi rękę, zrozum mnie A zaskoczyć dziś spróbuję jeszcze cię Otwórz drzwi i do nas chodź Razem możemy zmienić coś Chwyć marzenia i przy mnie siądź Już nie martw się i sobą bądź. To na Białostockiej nasza szkoła jest Żyć, pracować, świat zwojować uczysz się Swój potencjał, radość, smutek pokaż nam My zrobimy z niego tutaj super plan Otwórz drzwi i do nas chodź Razem możemy zmienić coś Chwyć marzenia i przy mnie siądź Już nie martw się i sobą bądź. Mały, duży dziś w podróży z nami jest Długa droga z zakrętami wiedzie cię Szkolne lata ci upłyną niczym sen W twej pamięci niech zostanie każdy dzień. Otwórz drzwi i do nas chodź Razem możemy zmienić coś Chwyć marzenia i przy mnie siądź Już nie martw się i sobą bądź. Słowa i muzyka: pracownicy SOSW Wykonanie: uczniowie i pracownicy SOSW realizacja dźwięku: Ryszard Szmit PRO Studio Radia Olsztyn

 


JM
 
Data pliku video: 2016-05-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat giżycki – powiat centralnej części Pojezierza Mazurskiego, położony  we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Siedzibę powiatu stanowi miasto Giżycko.W skład powiatu wchodzą gminy: Giżycko, Ryn, Kruklanki, Miłki i Wydminy.

  Atrakcje turystyczne powiatu stanowią przede wszystkim liczne jeziora (ponad 110 - w tym Mamry i Niegocin), Twierdza Boyen w Giżycku zbudowana w latach 1844-1856, pokrzyżacki zamek położony w centrum Rynu, wzniesiony około 1377 r. czy też wiatrak typu holenderskiego z 2. poł. XIX w. Z zainteresowaniem turystów spotykają sie także rejsy statkami pasażerskimi Z Gizycka do Węgorzewa, Mikołajek i Rucianego-Nidy.


  Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe - DK 59 i 63

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola