Belka
Środa, 20 Lutego 2019   imieniny: Leon, Ludmiła, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

POZYSKAJ DOTACJĘ NA OTWARCIE WŁASNEJ FIRMY – powiat giżycki, piski i węgorzewski.

Data dodania: 2012-04-16
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Dotację na założenie działalności gospodarczej w kwocie 20 496 zł mogą otrzymać osoby bezrobotne zarejestrowane w powiatowych urzędach pracy z powiatów węgorzewskiego, giżyckiego i piskiego (w tym długotrwale bezrobotne, niepełnosprawne, w wieku 15-24 lata lub 50-64 lata oraz z terenów wiejskich).
Posiadamy duże doświadczenie i sukcesy w pozyskiwaniu dotacji na lokalnym rynku. Pomożemy Ci opracować pomysł na działalność, tak aby stworzyć duże szanse na otrzymanie dotacji, przygotujemy też dokumenty rekrutacyjne oraz biznesplan dla Twojego pomysłu.
Więcej informacji pod numerem tel. 796161303 oraz na stronie www.mir-consulting.pl
Kontakt
Więcej informacji pod numerem tel. 796161303 oraz na stronie www.mir-consulting.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat giżycki – powiat centralnej części Pojezierza Mazurskiego, położony  we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Siedzibę powiatu stanowi miasto Giżycko.W skład powiatu wchodzą gminy: Giżycko, Ryn, Kruklanki, Miłki i Wydminy.

Atrakcje turystyczne powiatu stanowią przede wszystkim liczne jeziora (ponad 110 - w tym Mamry i Niegocin), Twierdza Boyen w Giżycku zbudowana w latach 1844-1856, pokrzyżacki zamek położony w centrum Rynu, wzniesiony około 1377 r. czy też wiatrak typu holenderskiego z 2. poł. XIX w. Z zainteresowaniem turystów spotykają sie także rejsy statkami pasażerskimi Z Gizycka do Węgorzewa, Mikołajek i Rucianego-Nidy.


Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe - DK 59 i 63

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola