Belka
Sobota, 16 Lutego 2019   imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Dotacje unijne – skuteczne doradztwo

Data dodania: 2012-06-27
Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 

 

Firma doradcza Mir Consulting oferuje pomoc przedsiębiorstwom, stowarzyszeniom oraz fundacjom w zdobywaniu pieniędzy ze środków unijnych.

Pozyskujemy dotacje na projekty szkoleniowe oraz na rozwój terenów wiejskich. Piszemy projekty inwestycyjne w tym biznesplany oraz wnioski o dotacje. Mamy duże doświadczenie w koordynowaniu i rozliczaniu projektów. Zapraszamy do współpracy oraz pozyskiwania pieniędzy z funduszy unijnych.


Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.mir-consulting.pl

Kontakt

Tel. 796 101 303

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat giżycki – powiat centralnej części Pojezierza Mazurskiego, położony  we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Siedzibę powiatu stanowi miasto Giżycko.W skład powiatu wchodzą gminy: Giżycko, Ryn, Kruklanki, Miłki i Wydminy.

Atrakcje turystyczne powiatu stanowią przede wszystkim liczne jeziora (ponad 110 - w tym Mamry i Niegocin), Twierdza Boyen w Giżycku zbudowana w latach 1844-1856, pokrzyżacki zamek położony w centrum Rynu, wzniesiony około 1377 r. czy też wiatrak typu holenderskiego z 2. poł. XIX w. Z zainteresowaniem turystów spotykają sie także rejsy statkami pasażerskimi Z Gizycka do Węgorzewa, Mikołajek i Rucianego-Nidy.


Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe - DK 59 i 63

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola